ayse kulin bant
Menüler

Posted on Haz 15, 2015

Ben Ayşe Kulin

Ben Ayşe Kulin

 

 

SEVGİLİ OKUR,

Dünya gezegenindeki hayatım yarım yüzyılı devirdikten sonra, bir anda yaşamımıza fırtına gibi giren sanal dünyadan ürktüm. Uzun süre bu dünyadan uzak kalmaya çabaladım. Bilgisayar kullanımımı, e-posta, roman yazmak ve internette bilgiye ulaşmakla sınırladım. Facebook edinmedim, web sitesi, blog oluşturmadım, ne başkalarının twitini okudum ne de ben twit attım.
Olmadı! Eksik kaldım.
Böyle davranarak yanıbaşımda şırıl şırıl akan bir kaynaktan, kıpır kıpır bir dünyadan kendimi, okurlarımı kendimden mahrum ettim. Ayrıca, bıraktığım boşluğu kim olduğunu bilmediğim elli iki adet Ayşe Kulin doldurmuş.
Onlara bu güne kadar, benim adıma yapmış oldukları katkılar için çok teşekkür ediyorum ama artık kendi sayfamı kendim yönetmek istiyorum. Çünkü çoğu zaman bana yanlış spor takımları tutturdular, katılmadığım görüşleri paylaştılar, hatta resimlerinden gördüğüm kadarıyla benim gibi sarışın olmakla birlikte, anlıyorum ki benden çok daha gençler!
Şimdi, tamamen bana ait bir hesapla sizlere MERHABA diyorum. Bu hesapta katılacağım etkinlikler, yapacağım sohbetler, yazmakta olduğum kitaplar, ailem, sevdiğim şeyler, zaman zaman da gündemdeki konular üzerine düşüncelerim yer alacak.
Artık tüm sosyal mecralarda, gerçek yaşım, ruhum ve bedenimle, tamamen kendim olarak ‘benaysekulin’ adı altında varım.

Haydi rastgele!